mobiliarpro

mobiliarpro

Snažíme se udělat svět krásnější!

Jsme hrdí na to, že se můžeme podílet na vzhledu našich měst a obcí. Ať už se jedná o malou vísku nebo městský parter pulzujícího velkoměsta.

Jsme partnerem všech, kteří vnímají veřejný prostor jako výzvu. Ať se jedná o architekty, realizační firmy či investory. Díky zázemí vlastního designového a konstrukčního teamu a našim bohatým zkušenostem z mnoha realizací, hledáme vždy to nejlepší řešení pro danou lokalitu. Na druhou stranu se bráníme samoúčelné kreativitě pro kreativitu – raději nabízíme funkčnost a nadčasovost než výstřelky typu „to nikde jinde mít nebudou“. Městský mobiliář má sloužit ke kultivaci veřejného prostoru, ale zároveň by neměl na sebe příliš upozorňovat.

Od první skici výrobku až po finální montáž na místě určení usilujeme o to, aby městský mobiliář navržený, vyvinutý a dodaný společností mobiliarpro vždy splňoval estetické, ergonomické a kvalitativní požadavky očekávané od značkového výrobku. Chráníme investici klientů nejen pečlivě vybranými materiály a precizním zpracováním, ale i odolností výrobků proti vandalismu. To vše při neustálém hlídání ekonomické stránky celého procesu tak, aby naše výrobky i nadále zůstali cenově dostupné.

 

Team mobiliarpro

© BLACKBOX - všechna práva vyhrazena webdesign:Relative

navštivte nás: